Верифікований профіль
24
Роки досвіду
13
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
23
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
754
Останній візит на сайт
сьогодні
Спеціаліст з продажу, оренди комерційної та житлової нерухомості з більш, ніж 20-ти річним досвідом на ринку нерухомості.
Надання клієнтам бази даних, що відповідає вимогам замовника.
Показ об'єктів нерухомості за запитом клієнта.
Консультації та переговори з клієнтами відносно придбання нерухомості.
Підготовка відповідних документів для підписання угоди.
Юридичний супровід .

Продаж комерційної нерухомості (4)

  • Тв Дом-Лідер
    89 000 $
    976 $/м²

    Преображенська вул., 9

    багатофункціональне приміщення
    91 м²
    сьогодні
    Окрема одноповерхова будівля в кварталі від Дерибасівської, на вул. Преображенська. Під будь-який вид комерційної діяльності — салон, офіс, медичний центр або інше. П'ять окремих приміщень із кондиціонерами. Офісний ремонт. Міські комунікації, автономне опалення. Будівля розташована в тихому дворі. Власна стоянка на 4 авто. Н/ж (нежитловий фонд). ID 1299
    Рієлтор
  • Тв Дом-Лідер
    23 000 $
    359 $/м²

    Семена Палія вул. (Дніпропетровська дорога), 22а

    багатофункціональне приміщення
    64 м²
    сьогодні
    Продам помещение в новом ЖК в спальном районе Одессы. Площадь 64 м. Фасадная дверь и окно. Заведены коммуникации -свет, вода, канализация. Закрытая территория. Торг реальному покупателю.
    Рієлтор
  • Тв Дом-Лідер
    177 000 $
    1 000 $/м²

    Ланжеронівська вул., 19

    офісне приміщення
    177 м²
    сьогодні
    У продажу офіс на вулиці Ланжеронівській / Катерининській. Гарний фасадний будинок. Фасадний вхід. Парадна на 5 офісів (по 2 на кожному поверсі). Двосторонній. Офісний ремонт. Просторі та світлі 5 кабінетів, приймальня, кухня + 2 санвузли, 4 кондиціонери, балкон.
    Рієлтор
  • Тв Дом-Лідер
    115 000 $
    943 $/м²

    Французький бульв., 49

    багатофункціональне приміщення
    122 м²
    вчора
    Продаж офісу в статусному будинку на Французькому бульварі. Ресепшн, 3 кабінети, зала. Два санвузли. Незакінчений ремонт. Гарна вхідна група. Високий перший поверх. Закрите подвір'я. Цілодобова охорона. Паркомісце. Житловий фонд. Можна розглядати як квартиру.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: